درباره درباره

درباره ما > فلسفه توینینگز

توینینگز لندن

در توینینگز، ما به چای عشق می ورزیم.......

همواره در تلاشیم كه یك فنجان چای به سادگی و زیبایی هرچه تمام‌تر اعجاز بیافریند. این فنجان چای باید بتواند ضمن ایجاد حس آرامش، شما را سرحال‌تر و شاداب‌تر نموده و در حین استراحتی كوتاه در جمع دوستان، لبخندی نیز بر لبانتان بیاورد. ما به عنوان اولین شركت معرف نوشیدنی چای به بریتانیا در سال 1706، راهی طولانی را پیموده‌ایم. حتی شخص توماس توینینگ هم تصور نمی‌كردكه شركتش به این اندازه رشد خواهد كرد و بسیاری از مردم در سرتاسر دنیا عاشق نوشیدن یك فنجان چای توینینگز خواهند شد.
در حالی‌كه از 300 سال پیش تاكنون تغییرات فراوانی رخ داده، اصول ما در استفاده از بهترین مواد و تركیب ماهرانه هر یك از اقسام چای تغییری ننموده و پس از سه قرن تجربه‌اندوزی در خصوص نوشیدنی چای، بر‌این باوریم كه درمورد چای بسیار می‌دانیم.
بنابراین با ارائه بيش از 400 طعم‌ و تركيب مختلف از انواع چای در سطح بین المللی، اطمینان داریم حداقل یكی از این طعم و تركيبات متنوع مورد پسند شما قرار خواهدگرفت. امیدواریم با مطالعه مطالب این سایت، نكاتی در خصوص انواع چای توینینگز در ایران، منابع تامین چای توینینگز و نحوه برخورداری از بهترین طعم این چای را ارائه نماییم.