قوانین > شرایط استفاده

در این بخش از قوانین ، شرایط استفاده شرح داده شده است.

1- حق تغيير قوانين باشگاه :
هايپركلابز مي تواند هر قسمتي از قوانين باشگاه را در هر موقع تغيير دهد. اين قوانين هميشه بر روي سايت قابل مشاهده است.

2- ارسال ايميل به اعضا :
هايپركلابز در بعضي مواقع براي اطلاع يافتن شما از مطالب مهم باشگاه ( تغيير رمز عبور ، دريافت رمز عبور جديد ، دريافت پيشنهاد دوستي و ... ) به شما ايميل هايي را ارسال مي کند. شما بدينوسيله موافقت خود را با دريافت اينگونه ايميل ها اعلام مي نماييد.

3- فراموشي رمز عبور:
در صورتيکه اعضا رمز عبور خود را فراموش نمايند مي توانند با استفاده از لينک 'رمز عبور خود را فراموش كرده ام' و تكميل اطلاعات خواسته شده از قبيل ارائه كدملي و پاسخ سوال امنيتي رمز عبور جديدي از طريق ايميل يا پيامك دريافت نمايند. مسئولين وب سايت به هيچ عنوان نسبت به ارسال دستي اين اطلاعات اقدام نخواهند کرد. در صورتيكه اعضا در دريافت رمز عبور جديد از طريق روش فوق مشكلي داشتند مي توانند از طريق فرم تماس با ما اقدام كنند

4- انسداد و لغو عضويت افراد متخلف :
هايپركلابز مي تواند در صورت تخلف از قوانين باشگاه توسط هر يك از اعضا، عضويت آنها را، اعم از کاربر يك ستاره يا ويژه ،حذف يا مسدود نمايد.
از جمله فعاليتهاي ممنوعه و مصاديق تخلف به موارد زير مي توان اشاره نمود :
1- ارسال تصاوير نامناسب و خلاف شئونات اخلاقي به عنوان تصوير پروفايل كاربري
2- ارائه و انتشار اطلاعات نامناسب و خلاف شئونات اخلاقي ، مطالب توهين آميز و يا سياسي در پروفايل كاربري
3- هر گونه فعاليت تبليغاتي در هايپركلابز و انتشار محتواي تبليغاتي در پروفايل كاربري ، انجمن ها ، چت عمومي و صندوق پيام كاربران.
4- مزاحمت براي ساير كاربران از طريق ارسال پيامهاي نامناسب ، تبليغاتي ، هرزنامه و نامه هاي توهين آميز.
5- مزاحمت در چت عمومي و گپ و گفتگوي آنلاين طبق قوانين مندرج در " شرايط استفاده از گپ و گفتگوي آنلاين ".

5- عدم تعهد به سرويس هاي وابسته :
هايپركلابز سرويس حاضر را به همان شکلي که هست ارائه مي کند. با توجه به وابستگي سرويس حاضر به بسترهاي مخابراتي كه كنترل آن از اراده اين شركت خارج است ، در مورد عدم قطع شدن سايت ، كند بودن سايت ، اشکالات بوجود آمده در اثر اختلال در شبكه ارتباطات كشور مسئوليتي را نمي پذيرد ، اما اين شركت تلاش مي كند در اولين فرصت ممكن در خصوص رفع موارد فوق رسيدگي لازم را از مراجع ذيربط بعمل آورد.

6- استفاده از مطالب اشتراكي:
هايپركلابز مجاز است به هر نحوي که بخواهد از مطالب قرارگرفته برروي انجمن ها و ساير بخش هاي اشتراكي که قانونا متعلق به شخص يا نشريه يا سازمان ديگري نباشد استفاده نمايد (مثلا آنها را بصورت برگزيده در قسمت ديگري از سايت نمايش دهد يا در خبرنامه خود درج نمايد.)

7- مسئوليت درج اطلاعات :
مسئولیت درج بدون مجوز کلیه مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است ، بر عهده کاربران و اشخاصي كه اطلاعات را منتشر كرده اند می باشد.